O spoločnosti

História spoločnosti Inoves s.r.o. siaha do roku 2010, v začiatku bola firma živnosť majiteľa a riaditeľa. V spolupráci niekoľkých odborníkov sme vykonávali hlavne výmenu okien a jednoduché murárske práce. Rozvojom spoločnosti a každoročným nárastom objednávok sme v roku 2013 zmenili právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným. Vyprofilovali sme sa na stavebno – obchodnú spoločnosť, kde našou hlavnou činnosťou je návrh a realizácia interiérov.

V súčasnosti realizujeme najmä rekonštrukcie bytov a bytových jadier a taktiež predaj a montáž plastových okien a dverí, interiérových a bezpečnostných dverí.

Rýchle napredovanie firmy je zabezpečené predovšetkým mimoriadnym dôrazom, ktorý kladieme na kvalitu. Vyberáme si len špičkových pracovníkov s dlhoročnou praxou, ktorých pravidelne preškoľujeme. Pracujeme len s overenými značkovými materiálmi. Prioritou firmy Inoves je spokojný klient. Preto neustále inovujeme a zlepšujeme naše postupy a každý detail je podrobený prísnej kontrole. Len tak dokážeme zabezpečiť prvotriednu kvalitu našich výrobkov a služieb. Aj vďaka tomu máme v súčasnosti viac ako polovicu klientov, ktorý prišli na základe odporúčania svojich priateľov a známych.

Naším hlavným poslaním je zvýšiť kvalitu bývania našich klientov a za tým účelom poskytovať špičkové produkty a služby. Vaša návšteva na našej stránke nás veľmi teší. Zároveň je však pre nás záväzkom. Veríme že aj vy sa pripojíte k našim spokojným zákazníkom a pre splnenie Vašich snov si vyberiete férového partnera – vyberiete si Inoves.

Ing. Miroslav Katreniak - konateľ spoločnosti