Novinky

Niekoľko tipov pri rekonštrukcii kúpeľneNiekoľko tipov pri rekonštrukcii kúpeľne
Ak sa chystáte zrekonštruovať Vašu starú kúpeľňu a urobiť z nej miesto nielen pre každodennú hygienu ale aj pre relax, spravili ste správny krok. Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov a rád, ktoré Vám iste pomôžu pri realizácii Vášho sna o bývaní.
Vyberáte ventilátor do kúpeľne? Poradíme Vám ako na to.Vyberáte ventilátor do kúpeľne? Poradíme Vám ako na to.
Kúpeľnové ventilátory dokonale poslúžia pri odvetraní pachov a vlhkosti z kúpeľne. Na trhu ich existuje celý rad s rôznym konštrukčným prevedením - zabudované do stropu či do steny, s časovým spínačom, s guľôčkovými alebo klznými ložiskami, regulátorom otáčok alebo čidlom vlhkosti. Ktorý z nich je vhodný pre Vás?
Montovaný dom - predsudky a skutočnosť. Naozaj môže konkurovať klasike?Montovaný dom - predsudky a skutočnosť. Naozaj môže konkurovať klasike?
Otázka domu je pre každého jednou z najosobnejších, je to miesto, kde trávime spolu so svojou rodinou nielen väčšinu svojho života, ale zároveň ho chceme vnímať ako útočisko. Je preto pochopiteľné, že sa každý budúci majiteľ snaží, aby bol jeho dom čo najkvalitnejší – samozrejme v rámci jeho finančných možností, čo býva pri rozhodovaní o jeho druhu často kľúčovým faktorom
Ako na rekonštrukcie kúpeľne? Ako na rekonštrukcie kúpeľne?
Ako na rekonštrukciu kúpeľne, aby splnila Vaše očakávania? Pri návrhu novej kúpeľne, ale aj pri rekonštrukcii tej starej je nutné zvážiť všetky funkcie, ktoré od kúpeľne očakávate, s ohľadom na ergonómiu, funkčnosť a praktickosť.
Staviate dom alebo hľadáte byt? Zistite kde je sever..Staviate dom alebo hľadáte byt? Zistite kde je sever..
Pri stavbe a zariaďovaní nehnuteľnosti je potrebné myslieť na množstvo vecí. Jedným z dôležitých kritérií, ktoré je nutné zohľadniť, je orientácia podľa svetových strán.
Ako bojovať s nedostatkom miestaAko bojovať s nedostatkom miesta
Boj s nedostatkom miesta nie je bohužiaľ ničím novým. Mnoho z Vás napriek tomu aj z malého priestoru dokáže vytvoriť útulné bývanie. Pre tých ostatných prinášame niekoľko rád a fotografií malých bytov pre inšpiráciu.

Ak chcete byť informovaný o najnovších trendoch v oblasti stavebníctva a bývania, táto časť je určená práve Vám.

Pravidelne sem uverejňujeme najrôznejšie články, rady, návody, či zaujímavé nápady. Pretože vieme, že rekonštrukciu nerobíte každý deň, môže byť pre Vás náročné vybrať napríklad interiérové dvere či rozhodnúť sa, aké omietky budete mať vo svojom novom byte. Práve preto sme na našu stránku zaradili aj tento blog.

Ak chcete byť pravidelne informovaný o novinkách, alebo hľadáte radu, nájdete ju u nás. Nemusíte tak prácne prehľadávať množstvo web stránok či prelistovať stovky strán časopisov. Ak by ste predsa len nenašli odpovede alebo témy ktoré hľadáte, KONTAKTUJTE NÁS, a my pripravíme ďalší článok priamo Vám na mieru, ktorý sa bude venovať problému ktorý Vás zaujímal. Aby ste nemuseli neustále kontrolovať a hľadať nové informácie, pripravili sme pre Vás možnosť odoberať novinky priamo na Váš mail. Stačí ak v ľavej časti do pripraveného okienka ODOBERAŤ NEWSLETTER vložíte Vašu mailovú adresu, a my Vám automaticky všetky ďalšie príspevky zašleme na mail.

Súčasne sú zdieľané na našej facebook fun page stránke, dostanete sa na ňu cez ikonku na pravej strane. Je len na Vás ktorý spôsob doručenia najnovších informácií si zvolíte, dôležité je že už ich nebudete nikdy musieť vyhľadať samy. Veríme, že aj vy tu nájdete veľa užitočných nápadov a odpovedí. Prajeme Vám príjemné čítanie.