Montované domy

rekonštrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonštrukcia bytového jadra, rekonštrukcia kúpeľne, domy na kľúč, plastové okná, rekonstrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonstrukcia bytoveho jadra, rekonstrukcia kupelne, domy na kluc, plastove okna, rekonstrukcia bytu banska bystrica, rekonštrukcia bytu banská bystrica, rekonstrukcia kupelne banska bystrica, rekonštrukcia kúpeľne banská bystrica, domy na kľúč banská bystrica, domy na kluc banska bystricaPri svojej práci sa stretávame s klientmi, ktorí riešia otázku bývania. Či už je to obnova a rekonštrukcia bytu či domu, alebo výstavba nového domu. Preto  sme v spolupráci s našim zahraničným partnerom pre Vás pripravili ponuku montovaných nízkoenergetických domov. 

Obchodné zastúpenie na Slovensku vzniklo v roku 2011, no máme za sebou silného partnera s medzinárodnými skúsenosťami a tradíciou výroby od roku 1994.  Za tento čas bolo po celej Európe zrealizovaných viac ako 950 stavieb. Výroba sa nachádza v nadmorskej výške 900 m.n.m., pričom ťažba dreva je vykonávaná takmer mimo vegetačného obdobia.  Tým je zaručená vysoká kvalita dreva, ktoré je spracovávané na jedných z najmodernejších výrobných liniek v EU. Celý proces rezania a sušenia je automatizovaný.

Prečo sme sa ale rozhodli realizovať pre Vás montované nízkoenergetické domy a nie klasické murované stavby?  Tu je niekoľko dôvodov:

 •  cena, ktorú Vám vykalkulujeme pri Vami vybranom projekte sa nelíši od konečnej faktúry, ktorú Vám vystavíme
 • konečná cena za klasickú murovanú stavbu sa vždy predraží o 20 % - 30 %
 • garantované termíny výstavby, od začiatku realizácie základovej dosky po odovzdanie stavby  sú dodržané všetky termíny podľa zmluvy o dielo
 • čas výstavby je 4 - 5 x kratší
 • minimálne dodatočné sadanie stavby na základy
 • úspora asi 9 - 15 m2 úžitkovej plochy, vďaka menšej hrúbky obvodových stien a priečok
 • podstatne nižšie prevádzkové náklady (40 - 50 %)
 • drevo je prírodný materiál
 • nižšie náklady na rozvody tepla, vynikajúce izolačné vlastnosti nízkoenergetického domu zabezpečia, že na kúrenie pokojne postačuje elektrické vykurovanie. Takýto dom navyše nemusí mať privedený plyn.
 • okrem základovej dosky sú prakticky vylúčené všetky mokré procesy, výstavbu je tak možné realizovať v každom ročnom období.
 • životnosť drevostavby je porovnateľná so životnosťou murovanej stavby


Prečo sa rozhodnúť pre nás:

 1. Zmluvne Vám garantujeme cenu výstavby. To znamená, že suma sa už nebude navyšovať o ďalšie položky a poplatky. rekonštrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonštrukcia bytového jadra, rekonštrukcia kúpeľne, domy na kľúč, plastové okná, rekonstrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonstrukcia bytoveho jadra, rekonstrukcia kupelne, domy na kluc, plastove okna, rekonstrukcia bytu banska bystrica, rekonštrukcia bytu banská bystrica, rekonstrukcia kupelne banska bystrica, rekonštrukcia kúpeľne banská bystrica, domy na kľúč banská bystrica, domy na kluc banska bystricaVždy jednáme maximálne transparentne a korektne, Vy tak máte istotu že zaplatíte skutočne len dohodnutú sumu.
 2. Zmluvne Vám garantujeme termíny realizácie. Dohodnuté termíny sú pre nás pevné a záväzné. Nebojíme sa v zmluve zakotviť bod o zmluvnej pokute, ktorá by Vám prináležala ak by sme termín nestihli. Máte tak istotu že neostanete s rozostavaným domčekom, ale budete si užívať Váš nový domov.
 3. Prinášame Vám možnosť postaviť akýkoľvek dom. Projekt Vám pripravíme aj na základe nákresu ceruzkou na kuse papiera.  Pretože vieme, že každý človek je jedinečný, podporujeme individualitu našich klientov.  Pokojne Vám zrealizujeme aj katalógový projekt, ktorý sa Vám páči.
 4. Na výber máte viacero variantov výbavy domu. Základné, kedy Vám dom odovzdáme v štádiu holodomu alebo dom na kľúč. Tu máte na výber viacero stupňov výbavy. Samozrejme na požiadanie navrhneme a zrealizujeme všetko podľa Vašich požiadaviek. U nás žiadne obmedzenia neexistujú!
 5. ​Zabezpečíme pre Vás kompletný servis.  Financovanie prostredníctvom našich partnerov, ktorý zabezpečia nadštandardné podmienky.  V spolupráci s realitnými kanceláriami pre Vás nájdeme vhodný pozemok a zabezpečíme všetky potrebné náležitosti pri predaji.  Pripravíme pre Vás kompletnú dokumentáciu potrebnú pre stavebné konanie a pre kolaudáciu.
 6. Dom, ktorý je cenovo dostupný pre všetkých priemerne zarábajúcich.

Vybrať dodávateľa pre Váš nový dom, v ktorom budete bývať možno ďalších 50 rokov nie je vôbec jednoduché.  Pri neoverených firmách je vždy lotéria, ako to celé nakoniec dopadne. Preto u nás  celý proces výstavby konštrukcie realizujú montážni pracovníci dodávateľa konštrukčného systému. Títo sú starostlivo vyberaný, pravidelne školený, a ročne postavia niekoľko desiatok domov v rámci celej EU.  Tým je zabezpečené, že všetky citlivé a náročné detaily konštrukcie sú urobené skutočné precízne a odborne. Naši pracovníci realizujú rozvody elektrickej energie, vodoinštalačné a kanalizačné potrubia, osadenie okien a dverí. Následne sú dokončené interiéry, položené plávajúce podlahy, v kúpeľni obklady a dlažby a vymaľované steny.

Konštrukčný systém
Konštrukčný systém
Varianty výstavby
Varianty výstavby
ceny
ceny