Financovanie rekonštrukcie

Každá rekonštrukcia si vyžaduje finančné prostriedky. Výška Vašej investície záleží predovšetkým od rozsahu prestavby, a taktiež od použitých materiálov. Aj menšie úpravy vo Vašom byte či dome sa pohybujú v tisícoch eur, pri náročnejších realizáciách to môže byť aj niekoľko desiatok tisíc. Nie každý má však k dispozícii potrebné prostriedky, preto sme pre Vás pripravili viacero možností financovania pri splnení Vášho sna o bývaní.

Rekonštrukcia na splátky.

Váš nový domov Vám môže prinášať radosť a pohodlie hneď, bez toho aby ste museli roky šetriť na nové okná či prestavbu kúpeľne. Sme partnerom splátkovej spoločnosti HOME CREDIT, ktorá umožňuje najjednoduchšie poskytnutie úveru. Všetky potrebné úkony sa vykonávajú na počkanie priamo u nás v kancelárii, kde si sami určíte ako dlho chcete splácať, či výšku splátky ktorá Vám vyhovuje. Maximálna suma ktorá môže byť poskytnutá je 5 000 €. Ideálny spôsob financovania v prípade ak máte našetrené nejaké vlastné prostriedky, no pre realizáciu všetkých prác potrebujete zvyšnú časť financovať úverom.

Pri náročnejších a rozsiahlejších prestavbách je však celková výška investície vyššia. Spolupracujeme s finančnými znalcami, ktorí pre Vás pripravia prehľadnú ponuku úverov bánk. Zvážia Vaše konkrétne požiadavky a možnosti a vyberú pre Vás najvýhodnejší úver. Nakoľko s bankami spolupracujú dlhodobo, majú dohodnuté exkluzívne podmienky. Celková cena za úver bude preto nižšia, ako keby ste ho v banke vybavovali Vy osobne. V neposlednom rade Vám týmto krokom dokážeme ušetriť neskutočné množstvo času, ktorý by ste museli venovať návšteve každej jednej pobočky.