Plastové okná | dvere

Všade tam, kde sú na vstupné dvere kladené vysoké požiadavky na odolnosť a bezpečnosť je vhodné namontovať hliníkové vchodové dvere.  Odporúčame ich na miestach s vysokou frekvenciou otvárania, ako napríklad vchody v bytových domoch či obchodné priestory. Naše vstupné dvere znesú aj hrubšie zaobchádzanie, pri ktorom by plastové dvere nemuseli mať potrebné pevnostné vlastnosti. 
Pre rôzne projekty našich klientov máme vždy pripravené riešenia na mieru. Ako povrchovú úpravu si môžete zvoliť nástrek práškovou farbou podľa stupnice RAL alebo lamináciu PMMA fóliou.  Výplň hliníkových dverí môže tvoriť rovnako ako pri plastových sklo alebo dekoračný hliníkový alebo plastový panel. 

ALUMINCO 520

Profil:rekonštrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonštrukcia bytového jadra, rekonštrukcia kúpeľne, domy na kľúč, plastové okná, rekonstrukcia bytu, montovane domy, nizkoenergeticke domy, rekonstrukcia bytoveho jadra, rekonstrukcia kupelne, domy na kluc, plastove okna

Počet komôr: 3
Konštrukčná šírka: 73 mm
Prevedenie profilu: rovné
Sklo: izolačné dvojsklo 4-16-4, voliteľné trojsko až do 4-16-4-16-4
Koeficient prestupu tepla: Ug=1,0 W.m2/K dvojsklo, Ug=0,5 W.m2/K
Teplý rámik: voliteľný
Kovanie: ROTO NT
Tesnenie: dutinkové EPDM, 1 komorové, vymeniteľné

ALUMINCO 520 je trojkomorový systém s prerušeným tepelným mostom vhodný pre prostredie s vysokou frekvenciou otvárania. Je to profil s prerušeným tepelným mostom vhodný aj do prostredia s väčšími výkyvmi teplôt. Systém tvoria dva lisované profily, ktoré sú oddelené polyamidovým pásikom širokým 24mm,  ktorý je zosilnený sklenenými vláknami.  Tým sú zaručený vynikajúce tepelno – izolačné vlastnosti. Dvere vyrobené z profilu ALUMINCO sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou a dlhou životnosťou. 

ALUPLAST
ALUPLAST
BRUGMAN
BRUGMAN
GEALAN
GEALAN
BLUEVOLUTION
BLUEVOLUTION
INOUTIC
INOUTIC
PLASTOVÉ DVERE
PLASTOVÉ DVERE
HLINÍKOVÉ DVERE
HLINÍKOVÉ DVERE